DANE OFERTY

  • Typ ofertyUmowa o dzieło
  • Pensja: 3 000-4 500 PLN/m-c
  • Firma: Lireco
  • Kontakt: Adrian Cuber
  • Telefon: 535-167-209
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Gdynia
  • Region: pomorskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Monter

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukuje pracownika na stanowisko:  Monter gazomierzy, miejsce pracy: Gdynia

Wynagrodzenie 3000-4500zł netto/m-c

Zakres obowiązków:

·         montaże i demontaże liczników gazowych,

·         plombowania układów pomiarowych,

·         sporządzanie dokumentacji z wykonywanych prac

Wymagania:

·         uprawnienia eksploatacyjne Grupa 3 (gazowe),

·         dyspozycyjność i sumienność,

·         dobra organizacja pracy,

·         umiejętność pracy w zespole,

·         dodatkowym atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy oraz znajomość terenu

Oferujemy:

·         atrakcyjne wynagrodzenie (ostateczne wynagrodzenie uzależnione jest od ilości wymienionych liczników),

·         umowę o współpracę lub umowę zlecenie,

·         terminowe wypłaty,

·         elastyczne godziny pracy

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie swojego CV lub kontakt telefoniczny pod numer 535-167-209 od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-15:00.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”