ASYSTENT/TKA Z JĘZYKIEM FRANCUSKIM LUB ANGIELSKIM

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Gravet Consulting Sp. z o.o.
  • Kontakt: Ewa Górniak
  • Telefon: 42 250 69 36
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Łódź
  • Region: łódzkie
  • Państwo: Polska

Gravet Consulting sp. z o.o. od 1995 r. współpracuje z firmami z różnych branż w zakresie doradztwa personalnego. Realizujemy projekty na terenie całej Polski i za granicą, opierając się na najwyższych standardach działania.

Obecnie, dla naszego Klienta, firmy świadczącej kompleksowe doradcze na rzecz podmiotów gospodarczych polskich i międzynarodowych, poszukujemy Kandydata/Kandydatki do pracy na stanowisku:

ASYSTENT/KA Z JĘZYKIEM FRANCUSKIM LUB ANGIELSKIM

                                                                        Miejsce pracy: Łódź

Główne zadania:

  • Prowadzenie sekretariatu oraz obsługa biura
  • Prowadzenie kalendarza spotkań
  • Wspieranie pracowników Kancelarii w realizacji bieżących zadań
  • Nadzór nad dokumentacją Kancelarii oraz zarządzanie korespondencją
  • Przygotowywanie stosownej dokumentacji dla biura księgowego i innych firm zewnętrznych
  • Koordynacja pracy praktykantów i stażystów
  • Współorganizowanie spotkań biznesowych oraz wydarzeń kulturalnych
  • Kontakt z placówkami dyplomatycznymi

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość języka francuskiego będzie dużym atutem
  • Mile widziane doświadczenie w pracy, mile widziane doświadczenie na stanowisku asystenta/ki
  • Bardzo dobra znajomość programu MS Word, dobra znajomość Excel, Power Point
  • Umiejętność redagowania pism i korespondencji
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i w warunkach stresu
  • Dyspozycyjność

Pracodawca oferuje:

  • Możliwość stałego podnoszenia kompetencji zawodowych
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy

 Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aktualnego CV na adres: [email protected]

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych firmy Gravet Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Sienkiewicza 13, w celu przedstawienia mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”