• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Antal Sp. z o.o.
  • Kontakt: Justyna Pardon
  • Telefon: 224835104
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Łódź
  • Region: łódzkie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Budowlaniec

Dla naszego Klienta, firmy z branży budowlanej zajmującej się pracami związanymi z odwodnieniem wykopów i wierceniem studni głębinowych, szukamy osoby na stanowisko:

Pracownik budowlany- instalacje odwodnieniowe

Miejsce pracy: Łódź (główna siedziba), praca na terenie całego kraju (obecnie projekty prowadzone są w Trójmieście, Wrocławiu, Bydgoszczy, Łodzi)

Opis stanowiska:

·         Nadzór nad już zainstalowanym systemem odwodnienia

·         Dokonywanie rozładunków sprzętu i materiałów, takich jak pompy, rurociągi, kable itd. (oczekuje się gotowości do ręcznego podnoszenia materiałów o wadze przekraczającej 25kg)

·         Utrzymywanie miejsca prac pod kątem bezpieczeństwa i czystości

·         Wykonywanie przeglądów instalacji odwodnieniowych oraz pomiarów depresji i przepływów

·         Współpraca z innymi zespołami firmy oraz podwykonawcami

·         Pozostawanie w gotowości w przypadku nieprzewidzianych sytuacji związanych z wykonywaniem robót odwodnieniowych

Wymagania:

·         Udokumentowane doświadczenie w pracy na budowie minimum rok

·         Mile widziane doświadczenie w pracy przy projektach wodno-kanalizacyjnych

·         Dyspozycyjność i motywacja do pracy na terenie całego kraju

·         Prawo jazdy kat B

·         Dobra kondycja fizyczna

·         Brak przeciwskazań do pracy na wysokości

·         Dostępność do pracy do pracy w godzinach nadliczbowych

Oferujemy:

•        Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę + premia roczna

•        Szkolenie terenowe związane z instalacjami odwodnieniowymi

•        Bezpłatne zakwaterowanie w miejscu pracy (hotel lub mieszkanie)

•        Pracę przy ciekawych projektach na terenie całego kraju

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres [email protected] w tytule wpisując  nazwę stanowiska Pracownik budowlany.

Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi osobami.

                Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez administratora danych Antal Spółkę z ograniczona odpowiedzialnością z siedzibą we Warocławiu (adres: ul. Gwiaździsta 66, 53 – 413 Wrocław), agencje zatrudnienia ujawniona w rejestrze Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 496, w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców – zgodnie z ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz.883 z późn. zm.) Mam świadomość, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz ze posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwości ich poprawiania, zmieniania oraz mody kowania - zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, zgoda może być odwołana w każdym czasie.