ELEKTRYK - ELEKTROINSTALATOR - KOBIERZYCE.

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 20-40 PLN/h
  • Firma: Sanpro Consulting BPO Sp.zo.o Sp.K
  • Kontakt: Anna
  • Telefon: Chmiel
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Łódź
  • Region: dolnośląskie
  • Państwo: Polska

Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. Sp. k. (nr cert. 13953) należące do grupy kapitałowej IMPEL dla jednego ze swoich Klientów  poszukuje osób na stanowisko:

Elektroinstalatora

 Miejsce pracy: Kobierzyce

 Praca w godzinach: 8:00-16:00

 poniedziałek-piątek

 Zakres obowiązków:

• wykonywanie elektrycznych robót instalacyjnych w szczególności : podłączanie rozdzielnic elektrycznych, podłączanie szaf do kompensacji mocy biernej , pomiary przygotowujące do prac elektrycznych

Wymagania:

•wykształcenie zawodowe o kierunku elektrycznym lub elektronicznym,
•znajomość zagadnień związanych z wykonywaniem robót elektroinstalacyjnych ,
•umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
•umiejętność korzystania z komputera ,
•wzorowa organizacja pracy,
•zaangażowanie oraz odpowiedzialność za powierzone zadania,
•wysoka kultura osobista,
•gotowość do podróży służbowych,
•uprawnienia SEP E1 co najmniej w zakresie montażu do 1kV,
•prawo jazdy kat.B,
•wiedza z zakresu instalacji do kompensacji mocy biernej  (umiejętność robienia pomiarów analizatorem jakości energii elektrycznej ) będzie dodatkowym atutem

 Oferujemy :

•zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie w okresie próbnym , następnie umowę o pracę, stawka od 20zł do 40 zł netto /h
• miłą atmosferę w pracy
•wypłatę zawsze na czas

 Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV poprzez formularz OLX.

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę dla Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. Sp. K. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją procesu rekrutacyjnego na stanowisku elektro instalatora oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.

Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Łodzi (90-318), przy ul. Henryka Sienkiewicza 85/87