• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Gravet Consulting Sp. z o.o.
  • Kontakt: Ewa Górniak
  • Telefon: 42 250 69 36
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Powyżej 4 lat

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Łódź
  • Region: łódzkie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Księgowa/Księgowy

Gravet Consulting sp. z o.o.: Jesteśmy firmą doradztwa personalnego działającą od 1995 r. Realizujemy projekty rekrutacyjne na stanowiska managerskie i eksperckie na terenie całej Polski i zagranicą, opierając się na najwyższych standardach działania.

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z kapitałem zagranicznym, jednego z liderów w swojej branży, poszukujemy Kandydata lub Kandydatki na stanowisko:

Główny Księgowy/Główna Księgowa

MIEJSCE PRACY

Region północny woj. łódzkiego

ZAKRES ZADAŃ:

• Prowadzenie ksiąg handlowych przedsiębiorstwa.
• Sporządzanie sprawozdań i deklaracji zgodnie z obowiązującymi przepisami.
• Weryfikacja księgowań bieżących operacji.
• Wsparcie w przygotowaniu i przeprowadzeniu inwentaryzacji oraz nadzór nad rozliczaniem jej wyników.
• Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów finansowo-księgowych.
• Współpraca z instytucjami zewnętrznymi.
• Weryfikacja i akceptacja płatności.
• Monitorowanie stanu należności od klientów.
• Przygotowywanie danych na potrzeby Zarządu.
• Zarządzanie kilkunastoosobowym działem księgowości.

OCZEKIWANIA:

• Wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne, z zakresu rachunkowości/finansów lub kierunkowe studia podyplomowe. Mile widziane dodatkowe uprawnienia i licencje.
• Ukończony kurs dla kandydatów na głównego księgowego.
• Co najmniej 5 letnie doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku (główny księgowy lub z-ca głównego księgowego) w dużej firmie produkcyjnej.
• Znajomość prawa podatkowego i bilansowego oraz Międzynarodowych Standardów Rachunkowości.
• Umiejętność obsługi komputera: MS Office, w tym dobra znajomość Excela oraz programów finasowo-księgowych.
• Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w mowie i w piśmie (co najmniej poziom B2).
• Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w prężnie działającej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
• Ciekawą i dynamiczną pracę w środowisku międzynarodowym.
• Możliwość rozwoju zawodowego.
• Pakiet benefitów.

Kandydatów zainteresowanych powyższą ofertą i spełniających przedstawione oczekiwania zapraszamy do przesyłania zgłoszeń zawierających CV

Dziękując za zainteresowanie naszą ofertą informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o przeczytanie naszej Polityki Prywatności znajdującej się na stronie www.gravet.com.pl/praca oraz zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych firmy Gravet Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Sienkiewicza 13, w celu przedstawienia mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Jednocześnie potwierdzam zapoznanie się z Polityką Prywatności firmy Gravet Consulting Sp. z o.o., zostałem/zostałam poinformowany/na o celu i sposobie przetwarzania moich danych osobowych, okresie ich przechowywania oraz przysługujących mi prawach.”