INŻYNIER SPRZEDAŻY Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Gravet Consulting Sp. z o.o.
  • Kontakt: Ewa Górniak
  • Telefon: 42 250 69 36
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Łódź
  • Region: łódzkie
  • Państwo: Polska

Gravet Consulting sp. z o.o.: Jesteśmy firmą doradztwa personalnego działającą od 1995 r. współpracujemy z firmami z różnych branż. Realizujemy projekty na terenie całej Polski i za granicą, opierając się na najwyższych standardach działania.

Dla firmy z branży produkcyjnej oferującej szeroką gamę opakowań, poszukujemy Kandydata/Kandydatki do pracy na stanowisku:

Zakres obowiązków

• Sprzedaż produktów firmy poprzez budowanie i rozwijanie relacji handlowych z Klientami;
• Doradztwo techniczne z zakresu oferowanych rozwiązań (opakowania);
• Przygotowanie ofert techniczno-handlowych;
• Spotkania z Klientami;
• Analizowanie rynku oraz działań konkurencji;
• Udział w targach oraz innych imprezach branżowych.

Oczekiwania

• Wykształcenie wyższe. Preferowane techniczne: Mechanika i budowa maszyn, Automatyka, Robotyka. Inne, wyższe: w przypadku posiadania wieloletniego doświadczenia w sprzedaży do branży technicznej;
• Co najmniej 2-letnie doświadczenie w sprzedaży B2B w branży technicznej;
• Znajomość języka niemieckiego na poziomie swobodnej komunikacji pozwalająca na pracę w środowisku międzynarodowym;
• Czynne prawo jazdy kat. B;
• Praktyczna znajomość MS Office;
• Samodzielność w działaniu, wysokie umiejętności interpersonalne oraz organizacji czasu pracy własnej;
• Gotowość do częstych podróży służbowych (4 dni w tygodniu + 1 dzień home office).

Oferujemy

• Ciekawą i dynamiczną pracę w środowisku międzynarodowym;
• Możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestniczenie w szkoleniach w Centrali firmy w Niemczech;
• Samochód służbowy również do użytkowania w czasie prywatnym;
• Niezbędne narzędzia pracy;
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Kandydatów zainteresowanych powyższą ofertą i spełniających przedstawione oczekiwania zapraszamy do przesyłania zgłoszeń zawierających CV.

Dziękując za zainteresowanie naszą ofertą informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o przeczytanie naszej Polityki Prywatności znajdującej się na stronie www.gravet.com.pl/praca oraz zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych firmy Gravet Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Sienkiewicza 13, w celu przedstawienia mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Jednocześnie potwierdzam zapoznanie się z Polityką Prywatności firmy Gravet Consulting Sp. z o.o., zostałem/zostałam poinformowany/na o celu i sposobie przetwarzania moich danych osobowych, okresie ich przechowywania oraz przysługujących mi prawach.””