• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Antal REX
  • Kontakt: Marta
  • Telefon:
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Powyżej 4 lat

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Łódź
  • Region: łódzkie
  • Państwo: Polska
Dla naszego klienta, dużej renomowanej firmy, poszukujemy Inżyniera jakości.

Zakres obowiązków:
Bezpośrednia współpraca z Klientami w obszarze jakości: rozpatrywanie reklamacji, analiza przyczyn niezgodności, nadzór nad realizacją poszczególnych działań
Tworzenie dokumentacji jakościowej
Analizę danych jakościowych i podejmowanie działań zapobiegawczych.
Rozwiązywanie bieżących problemów jakościowych
Nadzór nad reklamacjami wewnętrznymi i zewnętrznymi
Przeprowadzanie audytów wewnętrznych, audytów procesu oraz audytów wyrobu zgodnie z harmonogramem
Wdrażanie nowych projektów zgodnie z APQP
Szkolenie pracowników w zakresie zagadnień jakościowych

Oczekujemy:
Wykształcenia wyższego technicznego
5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (mile widziany automotive)
Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego, znajomość języka niemieckiego jako duży atut dodatkowy
Wiedzy w zakresie jakościowych standardów przemysłu motoryzacyjnego – normy IATF 16949, VDA 6.3 oraz 6.5
Znajomości narzędzi jakościowych: PPAP, FMEA, SPC ,8D, Pareto, APQP
Dobra znajomość rysunku technicznego i umiejętność posługiwania się dokumentacja techniczną
Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
Dobra znajomość MS Office oraz SAP

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie bezpośrednio u naszego klienta na podstawie umowy o pracę
Szeroki zakres benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, karta multisport, kafeteria MyBenefit, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego)
Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy, klient docenia pomysły i inicjatywę pracowników
Bardzo dobrą atmosferę w zespole zaangażowanych oraz wspierających specjalistów
Szkolenia

Jeśli uważasz, że byłbyś idealnym kandydatem na to stanowisko, nie wahaj się, wyślij cv już dziś! :)