• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: SPI
  • Kontakt: Kamila D
  • Telefon: 000000000
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Łódź
  • Region: łódzkie
  • Państwo: Polska
Dla naszego Partnera poszukujemy osoby na stanowisko:

JUNIOR ACCOUNT MANAGER - TELESALES

Oferta skierowana jest do osób z orzeczeniem o niepełnosprawności lub orzeczeniem równoważnym

WYMAGANIA:

Cechy niezbędne:

• Umiejętność łatwego nawiązywania i utrzymywania kontaktów;

• Otwartość na informacje i poszukiwanie rozwiązań;

• Pro-aktywność i ciekawość;

• Wysoka kultura osobista;

• Motywacja do pracy;

• Swoboda wypowiedzi i posługiwanie się poprawną polszczyzną;

• Komunikatywność i wywiązywanie się z obowiązków;

• Biegła znajomość obsługi komputera (środowisko Windows, pakiet Microsoft Office);

Cechy pożądane:

• Wykształcenie wyższe, preferowane z zakresu nauk o ziemi tj. geoinformatyka, geodezja, geografia, kartografia, ochrona środowiska;

• Doświadczenie w sprzedaży;

• Własna inicjatywa i zaangażowanie;

• Otwartość umysłu;

Cechy przydatne:

• Doświadczenie w pracy, gdzie głównym narzędziem jest telefon;

• Dyspozycyjność w godzinach 8:30-16:30;

• Zaświadczenia i certyfikaty o uczestnictwie w kursach i szkoleniach z zakresu komunikacji / negocjacji;

• Dużym atutem będzie też orientacja na rynku technologii GIS, nowych technologii w urbanistyce i planowaniu przestrzennym oraz

• Doświadczenie w marketingu i promocji.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Wsparcie specjalisty w działaniach mających na celu realizację planu rocznego, w szczególności w kampaniach produktowych,

• Docelowo sprzedaż produktów,

• Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami,

• Tworzenie raportów.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie aplikacji poprzez stronę www.sprawnipracy.com