• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Gravet Consulting Sp. z o.o.
  • Kontakt: Olga Wiecha
  • Telefon:
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 3 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Łódź
  • Region: łódzkie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Kierownik Produkcji

Gravet Consulting: Jesteśmy firmą doradztwa personalnego działająca od ponad 20 lat. Realizujemy projekty doradcze oraz rekrutacyjne na stanowiska managerskie i eksperckie dla firm w Polsce i zagranicą, opierając się na najwyższych standardach działania.

Dla naszego Klienta, producenta i dystrybutora nowoczesnych produktów wyposażenia wnętrz, cenionego
zarówno na rynku polskim, jak i na rynkach zagranicznych, poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

KIEROWNIK PROJEKTU URUCHOMIENIA PRODUKCJI W RUMUNII

Centrala firmy: region łódzki

Zakład produkcyjny: Rumunia

Zakres zadań:

·     Znalezienie atrakcyjnej lokalizacji na uruchomienie produkcji w Rumunii, analiza wykonalności projektu i stworzenie business planu dla otwarcia nowej fabryki

·       Założenie firmy w Rumunii oraz zaplanowanie działań mających na celu uruchomienie produkcji

·     Całościowa koordynacja projektu uruchomienia zakładu produkcyjnego: tworzenie harmonogramów uruchomienia i nadzór nad ich realizacja, kontakt z lokalnymi instytucjami w celu otrzymania niezbędnych pozwoleń, zapewnienie zasobów (w tym zasobów ludzkich, rekrutacja, szkolenie), negocjacje z lokalnymi dostawcami, płynne uruchomianie produkcji w nowej lokalizacji

·     Angażowanie różnych działów spółki polskiej w realizację projektu

·       Współpraca z zewnętrznymi firmami i instytucjami zaangażowanymi w realizację projektu

·       Raportowanie do Zarządu Spółki

Oczekiwania:

·     Doświadczenie zawodowe związane z uruchamianiem przedsiębiorstwa w Rumunii, preferowane o profilu produkcyjnym. Konieczne: praktyczna znajomość realiów prowadzenia działalności gospodarczej w Rumunii, lokalnych instytucji, otoczenia biznesowego, kultury i mentalności rumuńskiej

·       Co najmniej 3 letnie doświadczenie na stanowisku managerskim

·       Umiejętność tworzenia business planów i budżetów

·       Znajomość procesów zarządzania projektami i zespołami projektowymi

·     Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne porozumiewanie się i prowadzenie negocjacji(min. B2 zgodnie z CEFR), mile widziana znajomość języka rumuńskiego

·       Czynne prawo jazdy kat. B oraz gotowość do częstych, długotrwałych wyjazdów

·       Umiejętność analitycznego i strategicznego myślenia oraz zorientowanie na osiąganie wyznaczonych celów

·       Wysoce rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz znajomość technik negocjacyjnych

·       Samodzielność w działaniu i zaangażowanie przy wykonywaniu powierzonych zadań

·     Możliwość pracy w oparciu o własną działalność, lub możliwość jej założenia po wstępnym etapie projektu

Pracodawca oferuje:

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku i  wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
    oraz umiejętności
  • Niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon, samochód)
  • Możliwość rozwoju zawodowego (w przyszłości - możliwość zarządzania nowopowstałym zakładem produkcyjnym)

Kandydatów zainteresowanych powyższą ofertą i spełniających przedstawione oczekiwania zapraszamy do przesyłania zgłoszeń zawierających CV na adres e-mail:

[email protected]

W tytule wiadomości prosimy wpisać: KPR/20

Dziękując za zainteresowanie naszą ofertą informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie
z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o przeczytanie naszej Polityki Prywatności znajdującej się na stronie www.gravet.com.pl/praca oraz zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych firmy Gravet Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Sienkiewicza 13, w celu przedstawienia mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Jednocześnie potwierdzam zapoznanie się z Polityką Prywatności firmy Gravet Consulting Sp. z o.o., zostałem/zostałam poinformowany/na o celu i sposobie przetwarzania moich danych osobowych, okresie ich przechowywania oraz przysługujących mi prawach.”