• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Sunday Polska
  • Kontakt: Sunday
  • Telefon: 600 000 000
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Łódź
  • Region: łódzkie
  • Państwo: Polska
Sunday Polska to ogólnopolska firma, którą tworzą specjaliści od lat związani z branżą OZE. Zajmujemy się wykonywaniem instalacji fotowoltaicznych dla klientów indywidualnych i biznesowych od A do Z - wspieramy przy pozyskiwaniu preferencyjnego finansowania, montujemy i uruchomiamy instalacje, a także zapewniamy serwis i opiekę posprzedażową.

Gwarantujemy najwyższy poziom wykonania i jakości każdej inwestycji. Posiadamy profesjonalne ekipy montażowe na terenie całego kraju i współpracujemy wyłącznie z certyfikowanymi instalatorami. Pozyskaliśmy już 3 tysiące klientów, a nasze instalacje przekraczają moc 10 MW.

Kierownik Ekip Montażowych
Lokalizacja: województwo łódzkie

Obowiązki:
• Budowanie zespołów montażowych na terenie kilku województw
• Koordynowanie pracy podległego zespołu instalatorów oraz podwykonawców
• Terminowa realizacja procesów inwestycji fotowoltaicznych zgodnie z wyznaczonym harmonogramem prac
• Nadzorowanie założonego budżetu
• Tworzenie dokumentacji powykonawczej

Oczekiwania:
• Doświadczenie w tworzeniu i zarządzaniu ekipami montażowymi/serwisowymi - warunek konieczny
• Prawo jazdy kat. B - warunek konieczny
• Praktyczna umiejętność rozwiązywania problemów technicznych
• Umiejętność skutecznego zarządzania podległym zespołem
• Inicjatywa i bardzo dobra organizacja pracy
• Znajomość pakietu MS Office

Mile widziane:
• wykształcenie elektryczne
• znajomość zagadnień z zakresu fotowoltaiki

CO OFERUJEMY W ZAMIAN:
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• niezbędne narzędzia do pracy: samochód służbowy, laptop, telefon
• dofinansowanie do prywatnej opieki zdrowotnej
• możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy
• dofinansowanie do karty multisport
• doskonałą atmosferę pracy w prężnie rozwijającej się firmie

Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Sunday Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 37, 02-672 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym i wytworzonych w procesie rekrutacji, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji"