KIEROWNIK SPRZEDAŻY – MOSKITIERY/ROLETY/STOLARKA OKIENNA I DRZWIOWA

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: PGB HR
  • Kontakt: Karolina Czas
  • Telefon: 530-420-570
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Łódź
  • Region: łódzkie
  • Państwo: Polska
Agencja personalna PGB Human Resources dla swojego Klienta polskiej spółki wchodzącej w skład międzynarodowej Grupy Deli-Home www.deli-home.com, która specjalizuje się w produkcji m.in. moskitier, poszukuje kandydata na stanowisko:

Kierownik Sprzedaży – moskitiery/rolety/stolarka okienna i drzwiowa

Miejsce pracy: home office + delegacje.

Opis stanowiska:
Budowanie sieci sprzedaży;
Dobór odpowiednich kanałów dystrybucji;
Udział w tworzeniu i rozwoju portfolio produktowego;
Prowadzenie negocjacji handlowych;
Kontakt z dystrybutorami i Klientami indywidualnymi;
Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z dealerami ze środowiska branży osłonowej, okiennej oraz dekoratorskiej;
Udział w targach branżowych;
Odpowiedzialność za tworzenie polityki sprzedaży;
Bezpośredni kontakt z Klientami na podległym terenie;
Raportowanie bezpośrednio do Zarządu.

Wymagania:
Doświadczenie w sprzedaży B2B i budowaniu struktur sprzedażowych;
Atutem będzie doświadczenie w sprzedaży moskitier bądź produktów pokrewnych np. rolet, żaluzji, stolarki okiennej lub drzwiowej, dekoracji okiennych;
Mile widziane doświadczenie w sprzedaży internetowej oraz tworzeniu internetowych konfiguratorów produktu dla Klienta;
Wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe;
Mile widziana znajomość języka angielskiego;
Prawo jazdy kat. B;
Umiejętności negocjacyjne;
Znajomość obsługi komputera;
Sumienność, wytrwałość, pomysłowość, inicjatywa.

Oferujemy:

Elastyczną formę zatrudnienia, umowę o pracę lub B2B;
Pracę w międzynarodowej firmie;
Możliwość realizowania autorskich koncepcji sprzedaży;
Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy;
Dostęp do szkoleń produktowych i sprzedażowych;
Atrakcyjne wynagrodzenie, podstawa + system premiowy.