• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: INWENTA Sp. z o.o
  • Kontakt: Marzena Niedopad
  • Telefon:
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Łódź
  • Region: łódzkie
  • Państwo: Polska
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, producenta maszyn przemysłowych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Konstruktor maszyn
Lokalizacja: Jelenia Góra- przez 1 rok pracy
potem Łódź

Obowiązki :
  • Wykonywanie projektów pojedynczych podzespołów maszyn w programie SolidWorks
  • Wykonywanie obliczeń wytrzymałościowych oraz obliczeń w programach PC-DATA
  • Sprawdzanie dokumentacji technicznej wg zapisów norm wewnętrznych
  • Uczestnictwo w montażach i rozruchach u Klienta, również zagranicznego
  • Współpraca w zespole konstruktorów oraz z warsztatem (konsultacje)
  • Przeprowadzanie inwentaryzacji (wykonywanie pomiarów, szkicowanie, przygotowywanie dokumentacji fotograficznej, rozmowy z klientem)
  • Udział w pracach nad doskonaleniem produktu oraz procesów konstruowania
Wymagania :
  • Wykształcenie wyższe mechaniczne (kierunek: mechanika i budowa maszyn) bądź papiernictwo na UŁ
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość programu Solid Works (umiejętność projektowania w 3D)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy zespołowej
Oferujemy:
  • Pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Samodzielne, ambitne stanowisko pracy oraz udział w tworzeniu i rozwoju produktu firmy - maszyny, uczestnictwo i nadzór nad realizacja projektu
  • Ciekawe, zagraniczne podróże służbowe
  • Atrakcyjny system motywacyjny i wsparcie socjalne (dopłaty do mieszkań, dofinansowanie wypoczynku, karty BenefitSystem itd)
  • Stabilne warunki współpracy, umowa o prace oraz wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętność i osiąganych wyników
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju w tym : szkolenia techniczne, kursy językowe.