• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Pracownicy Budowlani Sp. z o. o.
  • Kontakt: Anna Rydzewska
  • Telefon: 518215122
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Łódź
  • Region: łódzkie
  • Państwo: Polska

Prężnie rozwijająca się firma budowlana – ogólnopolski deweloper mieszkaniowy zatrudni

Kosztorysanta

Miejsce pracy:  Łódź

Zadania:

  • Sporządzanie profesjonalnych kosztorysów ofertowych
  • Weryfikacja zewnętrznych kosztorysów konkurencyjnych firm
  • Analiza i przygotowanie zaopatrzenia inwestycji w materiały budowlane

Oferujemy:

  • Atrakcyjne  warunki  wynagrodzenia
  • Stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę
  • Odpowiedzialne stanowisko w międzynarodowej firmie

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane w branży deweloperskiej)Umiejętność kosztorysowania robót budowlanych
  • Umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji.

lub kontakt telefoniczny z Anną Rydzewską pod nr: 518-215-122

[email protected]