• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Gravet Consulting Sp. z o.o.
  • Kontakt: Olga Wiecha
  • Telefon: 42 250 69 36
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Powyżej 4 lat

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Łódź
  • Region: łódzkie
  • Państwo: Polska

Gravet Consulting sp. z o.o.: Jesteśmy firmą doradztwa personalnego działająca od ponad 20 lat. Realizujemy projekty rekrutacyjne na stanowiska managerskie i eksperckie dla firm w Polsce i zagranicą, opierając się
na najwyższych standardach działania.

Nasz Klient to renomowany producentem urządzeń uzdatniania wody sprzedawanych na całym świecie. Jego misją jest podnoszenie standardu życia ludzi poprzez zapewnienie im czystej i zdrowej wody. Jeśli chcesz wspólnie z naszym Klientem realizować tę misję, brać udział w rozwoju i produkcji innowacyjnych, wysokiej jakości
urządzeń – zapraszamy do wzięcia udziału w projekcie rekrutacyjnym na stanowisko:

Manager ds. Operacyjnych

Miejsce pracy: Łódź

ZAKRES ZADAŃ:

·       Wyznaczanie wraz z Zarządem firmy celów strategicznych i operacyjnych zgodnych z misją i wizją
oraz odpowiedzialność za ich realizację.

·       Odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie i rozwój firmy. Podejmowanie działań mających na celu zapewnienie skutecznego wdrożenia najlepszych praktyk we wszystkich działach firmy.

·       Analiza wyników finansowych firmy, planowanie wskaźników KPI dla poszczególnych działów/stanowisk
i monitorowanie ich realizacji.

·       Wspieranie działań mających na celu utrzymanie wysokiej produktywności i zaangażowania pracowników oraz opracowywanie planów ich rozwoju (współpraca w określeniu planów szkoleniowych dla zespołów i ich szefów, poszukiwanie i negocjacje z dostawcami usług rozwojowych).

·       Tworzenie narzędzi umożliwiających skuteczną komunikację w firmie.

·       Proponowanie zmian w istniejących procedurach, procesach, metodologii, sposobie zarządzania tak,
by zwiększyć produktywność firmy.

  • Udział w spotkaniach i rozmowach z kluczowymi klientami firmy.

·       Ścisła współpraca z działem księgowym nad przygotowaniem projektów inwestycyjnych, pozyskiwaniem finansowania do firmy (np. środki unijne, środki z instytucji publicznych i finansowych), tworzeniem budżetów, przeglądem kosztów.

  • Negocjacje z dostawcami firmy.

OCZEKIWANIA:

·       Wykształcenie wyższe, mile widziane z zakresu zarządzania lub techniczne.

·     Co najmniej 5 letnie potwierdzone sukcesami, doświadczenie zawodowe, na stanowisku kierowniczym związanym z zarządzaniem operacjami w średniej wielkości firmie produkcyjnej.

·       Doświadczenie w planowaniu i organizacji zadań dla poszczególnych zespołów w firmie.

·     Doświadczenie w zarządzaniu operacyjnym wszystkimi obszarami działalności firmy oraz w koordynacji procesów, a w szczególności doświadczenie w zarządzaniu procesami logistyczno-operacyjnymi w obszarze magazynu (dostawy, przepływy, wysyłki, obieg dokumentów).

·       Doświadczenie w zarządzaniu inwestycjami.

·       Doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu procedur.

·       Umiejętność analizy i zarządzania finansami.

·       Znajomość podstawowych przepisów prawa handlowego dotyczących spółki z o.o. oraz Kodeksu Pracy.

·       Praktyczna znajomość MS Office oraz systemu ERP.

·     Biegła znajomość języka angielskiego w piśmie i w mowie (B2 co najmniej). Mile widziana znajomość innych języków obcych, znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem.

·       Prawo jazdy kat. B.

·       Dyspozycyjność do podróży służbowych (krajowych oraz zagranicznych).

PRACODAWCA OFERUJE:

  • Zatrudnienie w stabilnej i prężnie działającej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym.
  • Pakiet benefitów.

Kandydatów zainteresowanych powyższą ofertą i spełniających przedstawione oczekiwania zapraszamy do przesyłania zgłoszeń zawierających CV na adres e-mail:

[email protected]

W tytule wiadomości prosimy wpisać: MO/20

Dziękując za zainteresowanie naszą ofertą informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z

wybranymi Kandydatami

Prosimy o przeczytanie naszej Polityki Prywatności znajdującej się na stronie www.gravet.com.pl/praca oraz zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych firmy Gravet Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Sienkiewicza 13, w celu przedstawienia mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Jednocześnie potwierdzam zapoznanie się z Polityką Prywatności firmy Gravet Consulting Sp. z o.o., zostałem/zostałam poinformowany/na o celu i sposobie przetwarzania moich danych osobowych, okresie ich przechowywania oraz przysługujących mi prawach.”