OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO BOCZNEGO TYPU REACHTRUCK

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Sistema Poland Sp. z o. o.
  • Kontakt: Wacław Szpila
  • Telefon: 32 325 39 49
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Łódź
  • Region: łódzkie
  • Państwo: Polska

SPM Poland Sp. z o. o. (Grupa Sistema Poland)
Obecnie poszukuje osoby do pracy na stanowisko:
Operator wózka Widłowego Bocznego Typu Reachtruck
która wsparłyby naszą działalność logistyczną przy ulicy Świętej Teresy 105 w Łodzi

Co oferujemy:

  • zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku na podstawie umowy o pracę bezpośrednio pod firmą
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • bogaty pakiet socjalny (dofinansowanie do wakacji, świąt, prezenty mikołajkowe dla dzieci pracowników, dofinansowanie do kolonii i zielonych szkół)
  • ubezpieczenie grupowe
  • kasę zapomogowo-pożyczkową
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

Główne zadania przewidziane na stanowisku pracy:

  • obsługa wózka widłowego bocznego i/lub  przedniego
  • przygotowywanie palet pod wysyłkę
  • transport towarów na terenie magazynu
  • ewidencja stanu magazynowego
  • pozostałe prace magazynowe

Czego oczekujemy od kandydatów?

  • uprawnienia na wózki widłowe (II WJO)
  • doświadczenie w obsłudze wózków bocznych, wózków wysokiego składowania
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze skanerów oraz systemów magazynowych
  • samodzielność i wysokie zaangażowanie
  • dyspozycyjność
  • umiejętność pracy zespołowej

Prosimy o uwzględnienie w dokumentach rekrutacyjnych poniższych zgód. Nie są one wymagane, bez nich jednak nie będziemy mogli wziąć pod uwagę Twoich uprawnień/umiejętności, a także zatrzymać Twojego CV dla potrzeby przyszłych rekrutacji. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji w SPM Poland Sp. z o. o. Wyrażam zgodę na potrzeby na potrzeby przyszłych rekrutacji w SPM Poland Sp. z o.o.