• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Sistema Poland Sp. z o. o.
  • Kontakt: Wacław Szpila
  • Telefon: 32 325 39 49
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Łódź
  • Region: łódzkie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pracownik produkcji

SPM Poland Sp. z o. o. (Grupa Sistema Poland)
Obecnie poszukuje osób do pracy na stanowisko:
Pracownik podmontażu które wsparłyby naszą działalność logistyczną zlokalizowanego przy ulicy Papierniczej 1 w Łodzi

Co zyskujesz dołączając do nas:

  • Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku na podstawie umowy o pracę bezpośrednio pod firmą
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet socjalny (dofinansowanie do wakacji, świąt, prezenty mikołajkowe dla dzieci pracowników, dofinansowanie do kolonii i zielonych szkół)
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Kasę zapomogowo-pożyczkową
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Możliwość pracy w weekendy (+100% do stawki)
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, szkolenia
  • Zatrudnienie w firmie, która kładzie duży nacisk na awanse wewnętrzne i rozwój pracownika

Twoje zadania:

  • Kompletacja elementów zgodnie z obowiązującymi normami jakościowymi i ilościowymi
  • Selekcja i pakowanie elementów
  • Sprawdzanie elementów pod względem jakościowym i ilościowym

Twój profil:

  • Jesteś pełnoletni/-a
  • Świetnie pracujesz w zespole
  • Rzetelność i punktualność to Twoje mocne strony
  • Jesteś gotowy do pracy w systemie 3 zmianowym

Jesteś zainteresowany/-a?
Jeśli tak, to:

  • napisz SMS o treści 'PRACA’ na nr 501 586 906 - a oddzwonimy i opowiemy Ci o szczegółach!
  • zadzwoń pod numer 501 586 906
  • zaaplikuj on-line

Prosimy o uwzględnienie w dokumentach rekrutacyjnych poniższych zgód. Nie są one wymagane, bez nich jednak nie będziemy mogli wziąć pod uwagę Twoich uprawnień/umiejętności, a także zatrzymać Twojego CV dla potrzeby przyszłych rekrutacji.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji w SPM Poland Sp. z o. o.
  • Wyrażam zgodę na potrzeby na potrzeby przyszłych rekrutacji w SPM Poland Sp. z o