• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Gravet Consulting Sp. z o.o.
  • Kontakt: Ewa Górniak
  • Telefon: 42 250 69 36
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Łódź
  • Region: łódzkie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Prawnik

Gravet Consulting sp. z o.o. od 1995 r. współpracuje z firmami z różnych branż w zakresie doradztwa personalnego. Realizujemy projekty na terenie całej Polski i za granicą, opierając się na najwyższych standardach działania.

Obecnie, dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRAWNIK Z JĘZYKIEM FRANCUSKIM LUB ANGIELSKIM

MIEJSCE PRACY: ŁÓDŹ

ZAKRES ZADAŃ:

  • Redagowanie pism procesowych;
  • Sporządzanie opinii prawnych;
  • Udział w spotkaniach z Klientami;
  • Przygotowywanie odpowiedzi na zapytania Klientów;
  • Monitorowanie aktualnych zmian w przepisach;
  • Współpraca z urzędami oraz sądami.

OCZEKIWANIA:

  • Ukończone studia wyższe na kierunku prawo;
  • Znajomość języka francuskiego lub angielskiego w mowie i piśmie na poziomie swobodnej komunikacji;
  • Dobra znajomość drugiego języka obcego mile widziana;
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność i dynamika działania;
  • Dobra znajomość oprogramowania MS Office;
  • Znajomość systemów prawniczych np. Legalis mile widziana;
  • Prawo jazdy kat. B.

PRACODAWCA OFERUJE:

  • Ciekawą pracę w młodym, profesjonalnym zespole;
  • Możliwość nauki i doskonalenia zawodowego;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą i spełniające przedstawione oczekiwania zapraszamy do przesyłania zgłoszeń zawierających CV na adres e-mail:

[email protected]

W tytule wiadomości prosimy wpisać: PRAW/20

Prosimy o przeczytanie naszej Polityki Prywatności znajdującej się na stronie www.gravet.com.pl/praca oraz zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych firmy Gravet Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Sienkiewicza 13, w celu przedstawienia mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Jednocześnie potwierdzam zapoznanie się z Polityką Prywatności firmy Gravet Consulting Sp. z o.o., zostałem/zostałam poinformowany/na o celu i sposobie przetwarzania moich danych osobowych, okresie ich przechowywania oraz przysługujących mi prawach.”