SAMODZIELNA KSIĘGOWA/SAMODZIELNY KSIĘGOWY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Gravet Consulting Sp. z o.o.
  • Kontakt: Ewa Górniak
  • Telefon: 42 250 69 36
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Łódź
  • Region: łódzkie
  • Państwo: Polska

Gravet Consulting sp. z o.o.: Jesteśmy firmą doradztwa personalnego działającą od 1995 r. współpracujemy z firmami z różnych branż. Realizujemy projekty na terenie całej Polski i za granicą, opierając się na najwyższych standardach działania.

Dla firmy z branży usługowej, poszukujemy Kandydata/Kandydatki do pracy na stanowisku:

 SAMODZIELNA KSIĘGOWA /SAMODZIELNY KSIĘGOWY

Miejsce pracy: Łódź

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Prowadzenie pełnej księgowości spółki zgodnie z przepisami rachunkowymi (Ustawa o Rachunkowości) i podatkowymi (możliwe wsparcie merytoryczne z biura rachunkowego)
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT)
  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów
  • Prowadzenie rejestru środków trwałych, naliczanie amortyzacji dla celów bilansowych i podatkowych
  • Rozliczanie delegacji służbowych pracowników
  • Przygotowanie faktur sprzedaży
  • Bieżąca analiza sald kont księgi głównej oraz uzgadnianie sald kont rozrachunkowych
  • Przygotowanie comiesięcznych sprawozdań finansowych do spółki – matki
  • Realizacja przelewów
  • Kontakt z instytucjami zewnętrznymi (US, GUS, KRS) oraz z audytorami zewnętrznymi
  • Przygotowanie sprawozdań do instytucji zewnętrznych (GUS)
  • Monitorowanie zmian w przepisach
  • Dokonywanie podstawowych zakupów nie produkcyjnych

OCZEKIWANIA

  • Dyplom ukończenia uczelni wyższej (preferowane kierunki związane z rachunkowością)
  • Dobra znajomość zagadnień księgowych, przepisów podatkowych, ustawy o rachunkowości.
  • Dobra znajomość obecnych przepisów prawnych dotyczących działalności finansowej przedsiębiorstwa
  • Udokumentowane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w sprawdzaniu i księgowaniu faktur
  • Doświadczenie w przygotowaniu raportów
  • Doświadczenie we współpracy z klientami zewnętrznymi (dostawcami, odbiorcami, nowymi klientami)
  • Umiejętność efektywnej komunikacji pisemnej i werbalnej w języku polskim i angielskim (preferowany poziom B2)
  • Umiejętność obsługi programów księgowych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • Mile widziane: zdolność do pracy pod presją czasu, samodzielność, doświadczenie w międzynarodowej organizacji, doświadczenie we wdrażaniu polityk

PRACODAWCA OFERUJE

  • Ciekawą i dynamiczną pracę w środowisku międzynarodowym
  •  Pakiet benefitów
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Kandydatów zainteresowanych powyższą ofertą i spełniających przedstawione oczekiwania zapraszamy do przesyłania zgłoszeń zawierających CV na adres e-mail:

[email protected]

W tytule wiadomości prosimy wpisać: SK/19

Dziękując za zainteresowanie naszą ofertą informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z

wybranymi Kandydatami

Prosimy o przeczytanie naszej Polityki Prywatności znajdującej się na stronie www.gravet.com.pl/praca oraz zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych firmy Gravet Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Sienkiewicza 13, w celu przedstawienia mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Jednocześnie potwierdzam zapoznanie się z Polityką Prywatności firmy Gravet Consulting Sp. z o.o., zostałem/zostałam poinformowany/na o celu i sposobie przetwarzania moich danych osobowych, okresie ich przechowywania oraz przysługujących mi prawach.”