SAMODZIELNY SPEDYTOR W RUCHU MIĘDZYNARODOWYM I KRAJOWYM

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: BCUBE Sp. z o. o.
  • Kontakt: Dział Perosnalny
  • Telefon: 32 325 39 49
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Łódź
  • Region: łódzkie
  • Państwo: Polska
BCUBE Sp. z o. o. (Grupa Sistema Poland)
Obecnie poszukuje osoby do pracy na stanowisko:
Samodzielny Spedytor w ruchu Międzynarodowym i Krajowym
Miejsce pracy: Łódź

Obowiązki:
•Organizacja i nadzór cyklu transportowego w zleceniach międzynarodowych i krajowych
•Budowanie długofalowych, partnerskich i wręcz przyjacielskich relacji z klientami oraz z przewoźnikami firmy BCUBE
•Monitoring i kontrola realizacji zleceń całopojazdowych i częściowych oraz ustalanie warunków usług transportowych
•Troska o należytą realizację zleceń, rozumiejąc, że satysfakcja klienta oraz prowadzonego przewoźnika są wartościami najistotniejszymi
•Czynny udział w rozwoju nowych nowego oddziału firmy w Łodzi

Dołącz do nas, jeśli:

•Masz doświadczenie w transporcie w ruchu międzynarodowym jak i krajowym
•Bardzo dobrą znajomość zagadnień związanych z transportem całopojazdowym i częściowym
•Umiesz stworzyć skuteczne relacje z przewoźnikami i oparte na zaufaniu biznesowym relacje z klientami z rynku polskiego jak i firm międzynarodowych
•Umiesz planować, organizować i wiesz jak samodzielnie kierować swoim Pipelinem
•Znasz i swobodne się poruszasz po giełdach transportowych
•Ważna jest dla Ciebie atmosfera w pracy, koledzy, chęci rozwoju

Co oferujemy naszym pracownikom:
•Atrakcyjne zarobki złożone z wynagrodzenia zasadniczego oraz czytelny pakiet premiowy
•Stabilne zatrudnienie w oparciu umowę o pracę
•Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
•Realną możliwość wpływu na przyszły kształt oddziału w Łodzi
•Samodzielność w działaniu, możliwość wyboru i kreowania drogi zawodowej w oddziałach BCUBE

Prosimy o uwzględnienie w dokumentach rekrutacyjnych poniższych zgód. Nie są one wymagane, bez nich jednak nie będziemy mogli wziąć pod uwagę Twoich uprawnień/umiejętności, a także zatrzymać Twojego CV dla potrzeby przyszłych rekrutacji.
•Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji w BUCBE Sp. z o. o.
•Wyrażam zgodę na potrzeby na potrzeby przyszłych rekrutacji w BCUBE Sp. z o.o