• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: PV Poland
  • Kontakt: Anna L.
  • Telefon: 883062588
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Łódź
  • Region: łódzkie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Serwisant
Firma PV Poland Sp.z.o.o. obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Serwisant/Audytor Instalacji Fotowoltaicznych

Miejsce pracy: ŁÓDŹ/ WOJ. ŁÓDZKIE/POLSKA

WYMAGANIA:

  • Zainteresowanie sektorem OZE oraz chęć rozwoju i pracy w tym obszarze;
  • Wiedza z zakresu podstaw instalacji elektrycznych;
  • Posiadanie ważnych uprawnień SEP E+D lub UDT;
  • Przynajmniej rok doświadczenia w zakresie montaży instalacji PV lub audytów mikroinstalacji;
  • Umiejętność czytania i tworzenia schematów elektrycznych;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Zdolność do pracy na wysokościach (praca na powierzchniach dachowych budynków);
  • Gotowość do pracy w terenie;
  • Dokładność i precyzja w działaniu;
  • Czynne prawo jazdy kat. B;
  • Mile widzane wykształcenie techniczne i/lub elektryczne;

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Weryfikacja możliwości i dopuszczalności montażu instalacji fotowoltaicznej oraz sposobu jej podłączenia do istniejącej instalacji elektrycznej;
  • Szacowanie zakresu prac niezbędnych do montażu instalacji fotowoltaicznej;
  • Przeprowadzanie audytów i odbiorów mikroinstalacji fotowoltaicznych;
  • Tworzenie i uzupełnianie Kart Audytu Instalacji Fotowoltaicznej;
  • Dokonywanie pomiarów strony prądu stałego DC i zmiennego AC;
  • Świadczenie pomocy eksperckiej i udzielanie informacji w zakresie ww. obowiązków;

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • stabilną współpracę i możliwość wyboru formy zatrudnienia;
  • kompleksowe szkolenie techniczne oraz praktyczne szkolenie w terenie;
  • mozliwość rozwoju zawodowego;
  • profesjonalne narzędzia pracy oraz samochód służbowy;
  • zlecenia na terenie centralnej Polski;
  • wsparcie techniczne i logistyczne oraz pomoc ze strony kolegów z branży;

PV Poland Sp. z o.o. - nowoczesna firma z branży OZE, zajmująca się projektowaniem oraz instalacją farm fotowoltaicznych, systemów dedykowanych przedsiębiorstwom i gospodarstwom rolnym oraz elektrowni słonecznych dla domów jednorodzinnych.

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”