STARSZY SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Mobilny HR
  • Kontakt: Ewa
  • Telefon:
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Łódź
  • Region: łódzkie
  • Państwo: Polska

Biuro Rekrutacji Mobilny HR Ewa Gradys (wpis KRAZ: 18796) dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów zainteresowanych stanowiskiem:

Lokalizacja: Łódź

Zakres obowiązków:

•             Obsługa kadrowa zgodnie z przyjętą polityką zarządzania personelem,

•             Oddelegowanie pracowników do pracy za granicę (Holandia /Niemcy),

•             Prowadzenie dokumentacji pracowniczej,

•             Przygotowywanie umów i dokumentów związanych z nawiązywaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy,

•             Naliczanie wynagrodzeń,

•             Kontrola ważności badań lekarskich,

•             Obsługa programu PŁATNIK (zgłoszenia, deklaracje rozliczeniowe, korekty ZUS),

•             Sporządzanie zgodnie z obowiązującymi przepisami deklaracji do US, ZUS,

•             Przygotowywanie zaświadczeń, raportów i innych zestawień płacowych na potrzeby pracowników oraz spółki,

•             Wprowadzanie usprawnień w programie Enova.

Od Kandydatów oczekujemy:

·                    Doświadczenie w dziale kadr na pokrewnym stanowisku,

·                     Umiejętność naliczania wynagrodzeń,

·                     Doświadczenie w prowadzeniu dokumentacji pracowniczej,

·                     Doświadczenie w przygotowywaniu umów i dokumentów związanych z nawiązywaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy,

·                     Doświadczenie w sporządzaniu deklaracji do ZUS, US,

·                    Znajomość programu Płatnik,

·                    Komunikatywna znajomość j. angielskiego,

·                    Komunikatywność, dobra organizacja pracy.

W zamian chcemy zaoferować:

·         Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

·         Wynagrodzenie 5000 - 6000 zł brutto,

·         Prace w systemie poniedziałek – piątek 8:00-16:00,

·         Szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne branżowe,

·         Dofinansowanie do prywatnej opieki zdrowotnej, możliwość nauki języka angielskiego lub niemieckiego, bonusy finansowe, prezenty świąteczne i wiele innych.

Zainteresowanych zapraszam do przesyłania CV na adres: [email protected] bądź za pośrednictwem serwisu.

Przesyłając CV prosimy Kandydatów o zapoznanie się z poniższą treścią:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Mobilny HR Ewa Gradys siedzibą w Trzcielu, ul. Kościuszki 13 B/2. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych jest ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr 133 poz. 883 ze zm.), a od 25 maja 2018r. art. 6 ust. 1 lit. a Ogólnego Rozporządzenia 2016/679 o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016.

Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych także podczas przyszłych rekrutacji, przez okres trwający 2 lata, licząc od końca roku kalendarzowego, w którym została udzielona zgoda. Ma Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez podawania przyczyny na adres: @

Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy Ogólnego Rozporządzenia 2016/679 o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.