• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 1 400-1 600 PLN/m-c
  • Firma: MDM Marcin Muras
  • Kontakt: Marcin Muras
  • Telefon: 601 147 396
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Łowicz
  • Region: łódzkie
  • Państwo: Polska

Sala zabaw TereFere w Łowiczu poszukuje kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK SALI ZABAW

Obowiązki:

·        obsługa przyjęć urodzinowych

·        obsługa klientów w obszarze mini bufetu znajdującego się na sali zabaw

·        udział w opracowaniu i udoskonalaniu strategii rozwoju firmy

·        dbanie o czystość na sali zabaw

·        dbanie o kontent strony WWW i FB

·        realizacja innych projektów w ramach współpracy z przełożonymi

Wymagania:

·        wykształcenie minimum średnie

·        dyspozycyjność (praca w godz. 16 - 20 od pon - pt oraz w godz. 10 - 20 w sob -niedz)

·        mile widziani absolwenci / studenci kierunków pedagogicznych, psychologicznych

·        mile widziane ukończenie dodatkowych kursów związanych z animacją dziecięcą

·        komunikatywność  i zamiłowanie do pracy z dziećmi

·        odpowiedzialność, sumienność

·        kreatywność, pomysłowość

·        miła aparycja i wysoka kultura osobista

·        ogólna znajomość obsługi komputera i sprzętów biurowych (ksero, drukarka itd.)

·        mile widziane prawo jazdy kat. B

 Oferujemy:

·        praca na umowę o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony

·        elastyczne godziny pracy

·        atrakcyjny sposób wynagrodzeń adekwatny do zaangażowania

·        pracę w twórczym środowisku, umożliwiającym stały rozwój

·        atrakcyjne warunki pracy

·        możliwość udziału w szkoleniach

·        miła i przyjacielska atmosfera w pracy

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego CV wraz ze zdjęciem oraz krótkim listem motywacyjnym do dnia 24.03.2019 r. na adres mailowy: [email protected] z dopiskiem Pracownik sali zabaw lub pocztą: Sala zabaw TereFere ul. 3 Maja 3/5, 99 – 400 Łowicz

Po analizie merytorycznej dokumentów aplikacyjnych, wybrane osoby otrzymają telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej, zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną.

W aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy niezbędnych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”