• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Vivenge Sp. z O.O.
  • Kontakt: Rekrutacja Vivenge
  • Telefon: 539906054
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Łuków
  • Region: lubelskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Ślusarz

VIVENGE to renomowany polski producent wyposażenia wnętrz i identyfikacji wizualnej sieci sklepów w Polsce, Francji i Skandynawii. Uznana i ceniona firma z 22 letnim doświadczeniem specjalizująca się w produkcji mebli i znakowania reklamowego dla branży paliwowej, bankowej, spożywczej, odzieżowej.

Poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Ślusarz

Od Kandydata oczekujemy:

- Doświadczenie w obrębie prac ślusarskich

- Zdolności manualnych
- Dokładności podczas wykonywania zleconych zadań
- Dobrej organizacja pracy własnej
- Umiejętności pracy w zespole
- Dyspozycyjności

Zakres obowiązków:

- Wykonywanie prac ślusarskich i obróbczych
- Kontrola jakości wytwarzanych elementów

Oferujemy:

• Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
• Dostęp do nowoczesnych technologii
• Możliwość stałego rozwoju

Miejsce pracy: Gręzówka-Kolonia

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.