MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Żarów
  • Region: dolnośląskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Automatyk
Opis stanowiska

  1. Wykształcenie wyższe techniczne (inżynier o specjalności automatyka lub kierunki pokrewne)
  2. Znajomość zagadnień z zakresu automatyki, elektroniki
  3. Świadectwo kwalifikacyjne E do 1 kV (będzie dodatkowym atutem)
  4. Znajomość oprogramowania MS Office
  5. Zdolność szybkiego uczenia się
  6. Duża motywacja do pracy i chęć podnoszenia kwalifikacji

Wymagania stanowiska

Oferujemy

1. Wynagrodzenie stałe + premia.

2. Dofinansowane posiłki

3. Szkolenia w zakresie wymaganych na stanowisku kwalifikacji.

4. Możliwość podjęcia stałej pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

5. Atrakcyjny pakiet benefitów-bony świąteczne, bilety na wydarzenia kulturalno-sportowe, program dodatkowej opieki medycznej, program sportowy, ubezpieczenie grupowe, wycieczki firmowe.