MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Elektromechanik
Opis stanowiska

1.Nadzór nad rozdzielniami wydziałowymi, szafami z aparaturą stycznikowo-przekaźnikową, punktami sterowniczymi, napędami elektrycznymi.
2.Zapewnienie bezpiecznego, bezawaryjnego i ekonomicznego ruchu urządzeń i instalacji.
3.Przeprowadzanie przeglądów zapobiegawczych i robót konserwacyjnych.
4.Usuwanie usterek i uszkodzeń występujących podczas pracy urządzeń.
5.Dążenie do optymalnego wykorzystania parku maszynowego w oparciu o zaplanowaną produkcję oraz zapewnienie płynnego toku produkcyjnego.

Wymagania stanowiska

1.Wykształcenie minimum zawodowe: elektromechanik, elektryk, ślusarz-mechanik.
2.Wiedza z zakresu mechaniki i elektrotechniki.
3.Umiejętność czytania schematów elektrycznych.
4.Mile widziane uprawnienia SEP E1kV.
5.Dobra organizacja pracy, dyspozycyjność, odpowiedzialność.

Oferujemy

1. Wynagrodzenie stałe + premia.
2. Rozbudowany pakiet benefitów (dofinansowane posiłki, pakiet medyczny, pakiet sportowy, bilety na wydarzenia kulturalne i sportowe i wiele innych)
3. Szkolenia w zakresie wymaganych na stanowisku kwalifikacji.
4. Możliwość podjęcia stałej pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.