MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Żarów
  • Region: dolnośląskie
  • Państwo: Polska
Opis stanowiska
1. Obsługa i programowanie maszyn sterowanych numerycznie CNC.

Wymagania stanowiska

1. Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie.

2. Dobra znajomość rysunku technicznego.

3. Znajomość obróbki skrawaniem (technologia, dobór narzędzi).

4. Doświadczenie zawodowe będzie mile widziane.

5. Zaangażowanie, chęć i umiejętność uczenia się.

6. Solidność, odpowiedzialność.

Oferujemy

1. Wynagrodzenie stałe + premia.

2. Dofinansowane posiłki

3. Szkolenia w zakresie wymaganych na stanowisku kwalifikacji.

4. Możliwość podjęcia stałej pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

5. Atrakcyjny pakiet benefitów-bony świąteczne, bilety na wydarzenia kulturalno-sportowe, program dodatkowej opieki medycznej, program sportowy, ubezpieczenie grupowe, wycieczki firmowe.