PRACOWNIK WARSZTATU MECHANICZNEGO

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Żarów
  • Region: dolnośląskie
  • Państwo: Polska
Opis stanowiska:
Poszukujemy:
1. Operatora obrabiarek CNC
-Obsługa i programowanie maszyn sterowanych numerycznie CNC.
-Obsługa tokarki i frezarki oraz ostrzenie narzędzi na szlifierkach.
-Przygotowanie detali do obróbki CNC oraz obróbka detali.
2. Operatora Obróbki Skrawaniem
-Przygotowywanie oraz wykonanie detali do obróbki CNC.
-Wykonanie części zamiennych do urządzeń na stanie Spółki.
-Drobne remonty maszyn i urządzeń będących na stanie Spółki.
-Czyszczenie i konserwacja maszyn i urządzeń.
-Dokonywanie wpisów w istniejącej dokumentacji technicznej i eksploatacyjnej.
3. Operatora Wypalarki CNC
-Przygotowywanie detali do remontu lub wykonania formy
-Przygotowywanie detali do obróbki CNC oraz obróbka detali
-Obsługa wiertarek
-Montaż form
-Czyszczenie i konserwacja maszyn i urządzeń

Wymagania stanowiska:
1. Operator obrabiarek CNC
- Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie.
- Znajomość rysunku technicznego.
- Znajomość obróbki skrawaniem (technologia, dobór narzędzi).
- Doświadczenie zawodowe będzie mile widziane.
-Zaangażowanie, chęć i umiejętność uczenia się.
-Solidność, odpowiedzialność.

2. Operator Obróbki Skrawaniem
-Wykształcenie minimum zawodowe (obróbka skrawaniem, tokarz, frezer, strugacz)
-Mile widziane doświadczenie zawodowe
-Znajomość rysunku technicznego.
-Mile widziane uprawnienia do obsługi suwnicy z poziomu roboczego.
-Umiejętność rozwiązywania problemów.
-Dobra organizacja pracy, dyspozycyjność, odpowiedzialność.

Wykształcenie minimum zawodowe

Oferujemy:
-Wynagrodzenie stałe + premia.
-Dofinansowane posiłki
-Szkolenia w zakresie wymaganych na stanowisku kwalifikacji.
-Możliwość podjęcia stałej pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
-Atrakcyjny pakiet benefitów-bony świąteczne, bilety na wydarzenia kulturalno-sportowe, program dodatkowej opieki medycznej, program sportowy, ubezpieczenie grupowe, wycieczki firmowe.