• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: HR SIGMA
  • Kontakt: Jaworska Katarzyna
  • Telefon: +48511511567
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Żywiec
  • Region: śląskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Dyrektor Finansowy
Opis stanowiska

  • współtworzenie i wdrażanie strategii finansowej firmy,
  • nadzór nad przygotowaniem skonsolidowanych sprawozdań finansowych oraz raportów,
  • nadzór nad przygotowaniem rocznego budżetu planów wieloletnich oraz kontrolowanie ich realizacji,
  • odpowiedzialność za funkcjonowanie kontroli wewnętrznej,
  • optymalizowanie polityki podatkowej,
  • optymalizowanie struktury kosztów i poziomu majątku obrotowego,
  • nadzór finansowy nad projektami inwestycyjnymi,
  • odpowiedzialność za płynność finansową,
  • zabezpieczenie ryzyka kursowego oraz stóp procentowych,
  • bieżąca współpraca z bankami, audytorami, ubezpieczycielami, inwestorami, organami podatkowymi,
  • nadzór nad pracą działów: finansowego, księgowego, administracji,
  • motywowania i rozwoju pracowników w podległych działach.

Wymagania stanowiska

  • wykształcenie wyższe,
  • wysokie umiejętności interpersonalne, łatwość nawiązywania kontaktów,
  • kreatywność, zaangażowanie i samodzielność w działaniu,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość obsługi Pakietu MS Office,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • praca w przyjaznej, sprzyjającej efektywnym działaniom atmosferze,
  • zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie,
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • motywacyjny system wynagrodzenia.