DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY DS. FOTOWOLTAIKI I POMP CIEPŁA 5350 - 33000 PLN NETTO/MSC

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 5 350-30 000 PLN/m-c
  • Firma: VENTOS Sp. z o. o.
  • Kontakt: HR
  • Telefon: 223001252
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Łomża
  • Region: podlaskie
  • Państwo: Polska

Firma VENTOS Sp. z o.o. właściciel marki www.darmowa-energia.info o zasięgu ogólnokrajowym w sektorze Odnawialnych Źródeł Energii, specjalizująca się w projektowaniu, doborze i wykonawstwie wysokiej jakości instalacji fotowoltaicznych, stacji ładowania pojazdów, doborze, sprzedaży i montażu pomp ciepła typu powietrze-woda, projektowaniu i wykonawstwie instalacji centralnego ogrzewania, ciepłej wody użytkowej, projektowaniu i wykonawstwie systemów rekuperacji, wentylacji.

poszukuje kandydatów(ki) na stanowisko: Doradca ds. Fotowoltaiki i Pomp Ciepła

Miejsce pracy: teren kraju/wszystkie województwa zgodnie z miejscem zamieszkania

Wymagania:

  • minimum sześciomiesięczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży OZE
  • znajomość podstawowych zagadnień dotyczących fotowoltaiki
  • prawo jazdy kat. B
  • otwartość, komunikatywność
  • wysoki poziom kultury osobistej
  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku

Obowiązki:

  • pozyskiwanie nowych klientów oraz ich bieżąca obsługa,
  • przygotowywanie ofert handlowych z branży PV, pomp ciepła,
  • doradztwo techniczne w zakresie instalacji fotowoltaicznych,
  • przygotowywanie i przedstawianie umów klientom,
  • negocjacja warunków zawieranych transakcji,
  • realizacja planów sprzedaży,
  • raportowanie wyników z wykonywanej pracy,

Oferujemy:

  • umowę o współpracę B2B,
  • wysoki i przejrzysty system prowizyjny, 500 zł netto/1 kW w przypadku sprzedaży instalacji fotowoltaicznych, bez górnej granicy,
  • wsparcie działu technicznego i handlowego,
  • cykliczne szkolenia produktowe,
  • materiały marketingowe,
  • samochód służbowy dla doradców, przy minimalnej sprzedaży na poziomie 12 kWp/msc,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • najwyższą jakość komponentów,

Aplikacje CV ze zdjęciem prosimy przesyłać drogą elektroniczną.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Ventos Sp. z o. o., ul. Mazowiecka 11 lok. 49, 00-052 Warszawa (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Ventos Sp. z o. o., ul. Mazowiecka 11 lok. 49, 00-052 Warszawa, danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem Ventos Sp. z o. o., ul. Mazowiecka 11 lok. 49, 00-052 Warszawa.