• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Arhelan Sp z o.o. Sp.k.
  • Kontakt: Aniela Pieczyńska
  • Telefon: 691550589
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

Arhelan to w 100% polska, dynamicznie rozwijająca się sieć sklepów spożywczych.

Działamy od ponad 25 lat w województwie podlaskim oraz warmińsko-mazurskim. Zatrudniamy ponad 1200 osób.

Jesteśmy solidnym i społecznie odpowiedzialnym pracodawcą.

Specjalista ds. przyłączeń mediów

Miejsce pracy: Obszar działalności firmy

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie warunków przyłączeniowych energii elektrycznej,
  • Pozyskiwanie warunków przyłączeniowych wodno – kanalizacyjnych,
  • Pozyskiwanie warunków przyłączeniowych gazowych,
  • Analiza terminów i możliwości technicznych wykonania przyłączy,
  • Nadzór nad zawarciem umów przyłączeniowych i dystrybucyjnych,
  • Aktywny udział w realizacji przyłączy zgodnie z założonym harmonogramem,
  • Współpraca z zespołem projektantów,

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia technicznego (preferowane wyższe),
  • praktycznej znajomości procesu przyłączania mediów do obiektów budowalnych,
  • umiejętności czytania rysunków technicznych,
  • znajomości procedur i przepisów prawnych związanych z realizację przyłączy,
  • czynnego prawa jazdy kat. B,
  • dyspozycyjności i poczucia odpowiedzialności za powierzone zadania,
  • rzetelności, systematyczności i umiejętności pracy pod presją czasu,
  • komunikatywności i chęci zdobywania nowych umiejętności.

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

Zatrudnionym osobom oferujemy:

  • pracę w stabilnej organizacji w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i osiąganych wyników,
  • możliwość współpracy z doświadczoną kadrą managerską,
  • narzędzia pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • udział w realizacji wielu ciekawych projektów.

Firma zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Więcej o nas na www.arhelan.pl lub pod numerem telefonu 691-550-589