• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: HR SIGMA Katarzyna Jaworska
  • Kontakt: Rekrutacja HR SIGMA
  • Telefon: 511 511 567
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

ŚLUSARZ

OPIS STANOWISKA:
• Ogół prac ślusarskich niezbędnych przy produkcji form,
• Obsługa podstawowych maszyn i urządzeń warsztatowych,
• Kontrola zgodności produktu z dokumentacją,
• Rozwiązywanie pojawiających się problemów natury technicznej,
• Wykonywanie podstawowych czynności serwisowych użytkowanych maszyn i urządzeń,
• Mile widziane doświadczenie przy obsłudze tokarki konwencjonalnej.

WYMAGANIA:

• Minimum 2 lata doświadczenia jako ślusarz
• Umiejętność czytania rysunków technicznych,
• Obsługa prostych narzędzi warsztatowych (szlifierka, wiertarka, gwinciarka itp),
• Umiejętność obsługi szlifierki do płaszczyzn,
• Zdolność do rozwiązywania problemów natury technicznej,
• Gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym.

FIRMA OFERUJE:

• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
• Możliwość rozwoju zawodowego,
• Zatrudnienie na umowę o pracę w trakcie i po okresie próbnym.

JAK APLIKOWAĆ - INFORMACJE