• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: HR SIGMA Katarzyna Jaworska
  • Kontakt: Rekrutacja HR SIGMA
  • Telefon:
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Księgowa

MIEJSCE PRACY – BIELSKO-BIAŁA

STANOWISKO – KSIĘGOWA

Firma świadcząca usługi z zakresu outsourcingu poszukuje kandydatów na stanowisko księgowej.

Obowiązki:
• Weryfikacja i kontrola dokumentów księgowych, zgodnie z obowiązującym stanem prawnym i przyjętymi u pracodawcy procedurami
• Dekretowanie dokumentów (gł. zewnętrznych) w systemie finansowo-księgowym
• Rozliczanie delegacji
• Prowadzenie i uzgadnianie rejestrów VAT
• Dbałość o poprawny obieg dokumentów
• Kontakt z kontrahentami w zakresie dokumentacji i rozrachunków – bieżące uzgodnienia
• Sporządzanie zestawień i analiz dla zarządu i innych komórek
• Czynny udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych i rozliczeń podatkowych

Wymagania

·         Wykształcenie kierunkowe

·         Doświadczenie w pracy w agencji zatrudnienia lub firmie o podobnych zadaniach

·         Znajomość przepisów podatkowych i ustawy o rachunkowości

·          Umiejętność wykorzystania w pracy pakietu MS Office (min. WORD i Excel)

·         Umiejętność swobodnego poruszania się po systemach FK – wykorzystanie możliwości systemu w celu sprawnego wykonywania obowiązków

·          Bardzo dobra organizacja własnej pracy, ustalania priorytetów, orientacja na cele i zadania, zaangażowanie

·         Zdolność analitycznego, logicznego myślenia

·         Samodzielność w rozwiązywaniu problemów w zakresie kosztów i sprzedaży, z wykorzystaniem przepisów prawa

Oferujemy:

·         Pewne i stabilne zatrudnienie

·         Niezbędne narzędzia do pracy

·         Przyjemną atmosferę

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie aplikacji na adres: [email protected]