SERWISANT MASZYN CNC

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: HR SIGMA Katarzyna Jaworska
  • Kontakt: Rekrutacja HR SIGMA
  • Telefon: 511 511 567
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

LOKALIZACJA

OPIS STANOWISKA:

- serwisowanie maszyn oraz doradztwo techniczne w zakresie maszyn dla wyposażenia krojowni (cuttery jedno i wielowarstwowe, lagowarki, maszyny do cięcia na pasy, magazyny dla rolek materiału znanych marek niemieckich i hiszpańskich)

- prace instalacyjne oraz montażowe na rzecz klientów firmy,

- przeprowadzanie szkoleń z obsługi maszyn,

- praca mobilna na terenie całego kraju  oraz stacjonarnie w biurze w Bielsku-Białej

- praca od poniedziałku do piątku

WYMAGANIA:

-  doświadczenie w obsłudze maszyn CNC lub wykształcenie kierunkowe,

- znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

- prawo jazdy kat.B,

- gotowość do wyjazdów służbowych.

- znajomość podstaw elektroniki i mechaniki,

Mile widziane:

- praktyczna znajomość maszyn CNC wyposażenia krojowni,

- dobra znajomość rysunku technicznego,

- umiejętność czytania schematów elektrycznych,

- samodzielność i inicjatywa w działaniu,

- komunikatywność i otwartość w kontaktach z klientami.

FIRMA OFERUJE:

- ciekawą i dynamiczną pracę w młodym zespole,

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- umowę o pracę,

- niezbędne narzędzia pracy: telefon, komputer, samochód,

- odpowiednie szkolenie

- kontakt z innowacyjnymi technologiami.

JAK APLIKOWAĆ - INFORMACJE

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustaw z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)"