SPECJALISTA DS. PRZETARGOWO-PRAWNYCH

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: HR SIGMA
  • Kontakt: Martyna Steć
  • Telefon: 727555155
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Opis stanowiska
  • przygotowywanie, redagowanie oraz składanie wszelkich pism i wniosków do sądów i urzędów,
  • reprezentowanie podmiotów krajowych i zagranicznych przed sądami oraz urzędami,
  • udzielaniem porad prawnych i bieżących odpowiedzi na problemy z zakresu prawa zgłaszane przez pracowników spółki,
  • przygotowywanie ofert przetargowych,
  • kontakt i obsługa istniejących klientów oraz nadzór nad realizacją zamówień,
  • podtrzymywanie kontaktów handlowych oraz składanie zamówień u dostawców zagranicznych i krajowych,
  • planowanie łańcucha zakupów i dostaw,
  • koordynowanie procesów zamówień i dostaw produktów do placówek m.in. pod kątem terminowości oraz zgodności ilościowej,
  • ścisłą współpracę z działem planowania produkcji i przedstawicielami handlowymi.

Wymagania stanowiska
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze zamówień publicznych - min. rok,
  • wykształcenie wyższe - preferowane prawnicze
  • dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel i pakietu MS Office,
  • dokładność, umiejętność pracy pod presją czasu,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,
  •  umiejętność nawiązywania skutecznych relacji biznesowych z partnerami wewnętrznymi i zewnętrznymi.

Oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • stabilne zatrudnienie,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • zatrudnienie w firmie, cieszącej się prestiżem i uznaniem klientów.