• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: HR SIGMA Katarzyna Jaworska
  • Kontakt: Rekrutacja HR SIGMA
  • Telefon: 727 555 255
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pielęgniarka

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatki na stanowisko:

Pielęgniarka w renomowanej klinice

Miejsce Pracy:  Bielsko-Biała

Stanowisko:  Pielegniarka

Obowiązki:

-  możliwość doskonalenie kwalifikacji zawodowych,

 - realizacja zadań zgodnie z profilem stanowiska,

- sygnalizowanie o problemach,

-kontrola nad utrzymaniem w należytym stanie wyposażenia medycznego,

Wymagania:

- wykształcenie medyczne,

- doświadczenie na  w/w stanowisku,

-odpowiedzialność, rzetelność,

- komunikatywność, wysoka kultura osobista,

Oferujemy:

-umowę o pracę,

- stabilne zatrudnienie w ekskluzynej klinice specjalistycznej,

-miłą atmosferę pracy,

-atrakcyjne zarobki,

Informacje dodatkowe:

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV   na adres mailowy: [email protected]   .

W tytule maila proszę wpisać   : Pielegniarka