• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: HR SIGMA Katarzyna Jaworska
  • Kontakt: Rekrutacja HR SIGMA
  • Telefon: 790218065
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Położna

Dla naszego klienta poszukujemy pracowników na stanowisku : Położna.

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Opis stanowiska:

- nadzór nad realizacją obowiązujących procedur, instrukcji medycznych w zakresie świadczeń pielęgniarskich;

- pobieranie i znakowanie materiału do badań;

- przygotowywanie i zabezpieczanie materiałów do przewozu;

- kontrola nad prawidłowością warunków wykonywania usług medycznych;

- wdrażanie niezbędnych rozwiązać w toku leczenia pacjenta.

Wymagania:

• min. średniego wykształcenia pielęgniarskiego i aktualnego prawa wykonywania zawodu;

• min. 2 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku pielęgniarki;

• umiejętności współpracy zarówno z personelem jak i zarządem firmy;

• wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych;

• dobrej organizacji pracy oraz łatwości podejmowania decyzji.

Oferujemy:

• pracę w prestiżowej placówce medycznej;

• możliwość doskonalenia swoich umiejętności i poszerzania kompetencji;

• pracę w stabilnej firmie, w miłej i przyjaznej atmosferze.

Osoby spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie CV

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)\"