• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: 7HR KAMIL ZIELIŃSKI
  • Kontakt: Piotr
  • Telefon: +48 690 018 400
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Opis stanowiska

Do Twoich obowiązków w pracy należeć będzie:
  • nadzór nad bezpieczeństwem
  • organizacja pracy magazynu
  • zarządzanie zespołem oraz planowanie jego pracy
  • realizacja wyznaczonych celów
  • podnoszenie jakości i efektywności w zarządzanym obszarze.
  • optymalizacja kosztów
  • organizacja kompletacji zamówień  i wysyłki zamówień na terenie Polski i Europy
  • zapewnienie zgodności stanów magazynowych i odpowiedniego przechowywania towarów
  • nadzór nad dokumentacją
  • współpraca z działem handlowych

Wymagania stanowiska

  • posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku
  • cechuje cię umiejętność wyszukiwania, wskazywania i wdrażania nowych rozwiązań
  • umiesz podejmować, komunikować i egzekwować decyzje
  • znasz język angielski (mile widziane)

Oferujemy

Zapewniamy:
  • zatrudnienie w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • perspektywy rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • odpowiedzialną pracę, pełną ciekawych wyzwań
  • samodzielność w realizacji zadań

Jesteś zainteresowany? Nie czekaj. Aplikuj już teraz!

Wypełnij krótki formularz lub skontaktuj się z nami mailowo, kierując swoje zapytanie na [email protected] Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Zadzwoń lub wyślij SMS o treści KIEROWNIK MAGAZYNU pod nr tel/viber:

Piotr +48 690 018 400

Agencja zatrudnienia 7HR GROUP Sp. z o.o. – nr KRAZ 18727