DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 3 500-4 000 PLN/m-c
  • Firma: Vitross Sp. z o.o.
  • Kontakt: Paulina Olesiak
  • Telefon: 690 694 213
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

W firmie Vitross Sp. z o.o. szukamy kandydata na stanowisko Specjalisty ds. kadr i płac. Oferujemy możliwość nauki oraz przeszkolenia.

Wymiar etatu: Pełny etat

Rodzaj umowy: Umowa o Pracę / Umowa Zlecenie

Miejsce pracy: Agawy 7, Bielsko-Biała

Zakres obowiązków na stanowisku:

• Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej z uwzględnieniem aktualnych przepisów,

• Ewidencjonowanie i rozliczanie czasu pracy,

• Przygotowywanie miesięcznych deklaracji, oraz list płac,

• Prowadzenie akt osobowych, przygotowywanie i wystawianie umów, aneksów, świadectw pracy, zaświadczeń,

• Sporządzanie deklaracji podatkowych oraz dokumentów rozliczeniowych do ZUS, US, PFRON, GUS,

• Archiwizacja dokumentacji płacowej,

• Współpraca z Księgowością oraz działem HR.

Czego potrzebujesz do pracy z nami:

• Znajomości systemu kadrowego Płatnik,

• Dobrej znajomości programu Microsoft Excel,

• Umiejętności dobrej organizacji pracy własnej oraz pracy w zespole,

• Terminowości i dokładności w wykonywanej pracy.

(mile widziane) Wykształcenie ekonomiczne - technikum / studia,

(mile widziane) Znajomości przepisów prawa pracy oraz ZUS.

Oferujemy:

• Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych (w tym szkolenia),

• Pracę w firmie o niekorporacyjnym charakterze