INŻYNIER UTRZYMANIA RUCHU (NR REF.: SUR/DP)

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Arche Consulting
  • Kontakt: Arche Consulting
  • Telefon:
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

Dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej firmy z branży automotive, poszukujemy osób na stanowisko:

Inżynier Utrzymania Ruchu
Miejsce pracy: Biskupice Podgórne/dolnośląskie

Obowiązki:

  • zapewnienie utrzymania ciągłości i sprawności instalacji i urządzeń używanych w procesie produkcji,
  • opieka i nadzór nad powierzonym parkiem maszynowym,
  • analizowanie przyczyn powstawania awarii i podejmowanie środków zapobiegawczych,
  • uczestnictwo i prowadzenie projektów modernizacji technicznych maszyn produkcyjnych,
  • opracowywanie i wdrażanie rozwiązań usprawniających proces produkcyjny,
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej,
  • szkolenie pracowników utrzymania ruchu.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne kierunkowe (automatyka, elektronika, mechanika),
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość procesów spawania, tłoczenia, lakierowania i montażu – dodatkowy atut,
  • znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność programowania sterowników przemysłowych SIEMENS S7,
  • znajomość zagadnień elektroniki i automatyki przemysłowej,
  • znajomość zagadnień z zakresu energetyki, mechaniki ogólnej, hydrauliki siłowej i pneumatyki,
  • uprawnienia SEP do 1 kV,
  • umiejętność pracy w zespole.

Nasz Klient oferuje:

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie,
  • umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w zgranym, doświadczonym oraz chętnie dzielącym się wiedzą zespole,
  • pracę w systemie jednej zmiany,
  • bogaty pakiet socjalny.

W aplikacji prosimy zawrzeć wybrane zgody:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 pkt. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r., wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w CV lub/i w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K z siedzibą w Katowicach (40-035) przy ul. Jagiellońska 6/8 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym procesie rekrutacyjnym.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich ww. danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K.

Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K. potencjalnym pracodawcom w celu związanym z przedstawieniem im mojej kandydatury w ramach prowadzonych procesów rekrutacyjnych z udziałem mojej osoby.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być odwołane w każdym czasie.

Mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Mam prawo do uzyskania informacji o podmiotach, którym moje dane osobowe zostały udostępnione oraz o zakresie udostępnienia.

Wpis KRAZ: 8162