• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 2 000 PLN/m-c
  • Firma: PU SED-HUT SA
  • Kontakt: Dariusz Kocur
  • Telefon:
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

LOKALIZACJA

  • Miejscowość: Bochnia
  • Region: małopolskie
  • Państwo: Polska
Obowiązki:
- ochrona obiektu na terenie Bochni,

Wymagania:
- mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności,
- niekaralność,

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- pracę w systemie 2-zmianowym,

Kontakt:
Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod numerem tel. 12 643-18-29 wew. 106 (godz.7-15) bądź przesyłanie CV na adres e-mail [email protected] z dopiskiem "Kraków".

Prosimy o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawa z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 Nr. 101 poz. 926 z późniejszymi zmianami).
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustaw z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)"