• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Sales For
  • Kontakt: Sales For
  • Telefon: 22 292-04-23
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Magister Farmacji

Nr Ref MF/BO/36/2018

Miejsce Pracy: Bolesławiec

SALES FOR to firma specjalizująca się w obszarze efektywnego i nowoczesnego doradztwa personalnego, rekrutacji oraz selekcji personelu na terenie Polski i za granicą.

Dla swojego Klienta – dynamicznie i  najszybciej rozwijającej się sieci aptek w Polsce, poszukujemy pracownika na stanowisko: Magister Farmacji.

Obowiązki:

  • Fachowe doradzanie pacjentom,
  • Dbanie o miłą atmosferę we współpracy z kierownikiem i zespołem apteki,
  • Przyjmowanie dostaw,
  • Wprowadzenie danych z dostaw w systemie komputerowym apteki,
  • Utrzymywanie prawidłowej rotacji towarów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe farmaceutyczne z uprawnieniami,
  • Prawo wykonywania zawodu,
  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,
  • Umiejętność w osiąganiu celów biznesowych i marketingowych apteki,
  • Wykonywanie obowiązków z pasją i zaangażowaniem,
  • Samodzielność i odpowiedzialność w działaniu,
  • Kreatywność, dynamizm i dobra organizacja pracy,
  • Umiejętność obsługi komputera, w szczególności pakietu Office oraz programów aptecznych (mile widziany Kamsoft).

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pracę w miłym i zgranym zespole aptecznym,
  • Szeroki wachlarz szkoleń podnoszących kompetencje zawodowe,
  • Współpracę z wewnętrznymi zespołami specjalistów np. w zakresie zakupów, marketingu,
  • Prace pełną wyzwań.

Rejestr Agencji Zatrudnienia: 8519

Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby są proszone o przesłanie CV w języku polskim na adres: [email protected]  w tytule wiadomości proszę wpisać Nr Ref MF/BO/36/2018.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez SALES FOR z siedzibą w Warszawie przy ul. Łuckiej 15 lok.312, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem Serwisu internetowego oraz akceptuję jego postanowienia.