DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 4 500-6 000 PLN/m-c
  • Firma: Agencja Zatrudnienia KS Service S.A.
  • Kontakt: Julia Kamińska
  • Telefon: 506 561 876
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Brzeźnio
  • Region: łódzkie
  • Państwo: Polska

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

Chcesz zajmować samodzielne, gwarantujące rozwój stanowisko? Zobacz co oferujemy!

Lokalizacja pracy: Brzeźnio, Sieradzka

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe z zakresu ekonomii/rachunkowości
  • doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 3 lata
  • znajomość programu Rewizor Insert

Mile widziane doświadczenie w branży logistycznej/transportowej!

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie księgowości spółki
  • przygotowywanie sprawozdań i faktur
  • sporządzanie raportów do KRS
  • prowadzenie dokumentacji leasingowej

Zapewniamy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do Twojego dośwadczenia i oczekiwań
  • stabilne zatrudnienie w niewielkiej firmie
  • samodzielne stanowisko, gwarantujące rozwój
  • wsparcie Głównego Księgowego