ASYSTENT INTERNETOWY (Z ORZECZENIEM) - ZDALNIE - BYDGOSZCZ

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Grupa AF Sp. z o.o.
  • Kontakt: Mariusz Pajda
  • Telefon: 794090903
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Bydgoszcz
  • Region: kujawsko-pomorskie
  • Państwo: Polska

Grupa AF jest marką skupiającą się na dostarczaniu skutecznych rozwiązań dla firm w zakresie projektowania stron internetowych i aplikacji, działań marketingowych i kreowania wizerunku oraz doradztwa biznesowego. Jako firma składająca się w większości z osób niepełnosprawnych, włączając w to również samego założyciela, chcemy promować wizerunek niepełnosprawnych jako profesjonalistów zdolnych do konkurencji na otwartym rynku pracy, podejmując się najtrudniejszych zadań. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

Asystent internetowy

Zadania:

  • aktywne i skuteczne pozyskiwanie klientów biznesowych
  • utrzymywanie pozytywnego kontaktu z klientem biznesowym
  • aktualizacja bazy danych klientów
  • prezentacja projektów dla klienta
  • administracja stron www klientów

Wymagania:

  • posiadanie orzeczenia o stopniu niepełnosprawności
  • doświadczenie w obsłudze klienta / sprzedaży
  • znajomość etykiety komunikacji biznesowej
  • umiejętności interpersonalnych
  • dostęp do internetu

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat po okresie próbnym
  • wygoda pracy w domu
  • telefon służbowy
  • gotowa baza danych
  • know-how o Internecie i e-marketingu
  • częste szkolenia

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z nazwą stanowiska na adres [email protected]

Prosimy o podanie informacji o posiadanym stopniu niepełnosprawności.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883).