HANDLOWIEC Z DOŚWIADCZENIEM W BRANŻY OPAKOWAŃ

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: HR Partner
  • Kontakt: Monika Pszuk
  • Telefon: 535159463
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum 3 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Bydgoszcz
  • Region: kujawsko-pomorskie
  • Państwo: Polska
HR Partner to Agencja Rekrutacyjna (17264) która kieruje kandydatów do bezpośredniego zatrudnienia w sprawdzonych firmach. Idealnie odpowiadamy na potrzeby obecnego rynku pracy. Dzięki skuteczności staliśmy się Partnerem biznesowym wielu firm z całej Polski. Każdy kandydat uzyskuje zatrudnienie bezpośrednie już od pierwszego dnia pracy.

W związku z rozwojem firmy naszego klienta mającego siedzibę w Toruniu, zajmującego się produkcją opakowań foliowych, folii strecz poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy - opakowania foliowe

Obszar działania: cała Polska

Obowiązki:

- aktywne pozyskiwanie klientów ze wszystkich branż ( poza spożywczą) z obszaru całej Polski
- obsługa stałych klientów,
- realizacja planów sprzedażowych,
- raportowanie działań dyrektorowi sprzedaży
- odbywanie spotkań z klientami, utrzymywanie z nimi trwałych relacji
- sporządzanie ofert oraz negocjowanie warunków współpracy,
- budowanie długotrwałych relacji.

Wymagania:

- minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku związanym z pozyskiwaniem klientów opakowań foliowych,
- gotowość do wyjazdów służbowych
- czynne prawo jazdy kat. B
- umiejętność nawiązywania nowych kontaktów, determinacja w działaniu,
- dobra znajomość branży opakowań foliowych,

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- niezbędne narzędzia pracy,
- pracę w niewielkim 2-osobowym zespole sprzedażowym,
- wsparcie dyrektora sprzedaży,
- pracę w nowym zespole sprzedażowym firmy produkcyjnej działającej na rynku od ponad 15 lat

Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie CV za pośrednictwem portalu.

Masz pytania? zadzwoń 535 159 463