DANE OFERTY

  • Typ ofertyinne
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Partnerhr
  • Kontakt: Monika Pszuk
  • Telefon: 535159463
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Bydgoszcz
  • Region: kujawsko-pomorskie
  • Państwo: Polska

                      Konstruktor mebli

Gmina Białe Błota

Obowiązki
- odpowiedzialność za projektowanie nowych modeli foteli i krzeseł
- sprawowanie nadzoru nad poszczególnymi projektami
- opracowywanie rozwiązań konstrukcyjnych projektowanych mebli
- tworzenie technicznych rysunków wykonawczych, złożeniowych i montażowych
- obliczanie zapotrzebowania na materiał i akcesoria
- sumienne i terminowe wykonywanie wyznaczonych zadań

Wymagania
- wykształcenie wyższe, techniczne
- znajomość rysunku technicznego
- chęć rozwijania umiejętności zawodowych
- doświadczenie w zawodzie lub świeżo ukończone studia
- znajomość minimum jednego programu projektowania : Autocad, Inventor lub Solid Works
- umiejętność planowania i organizacji własnej pracy
- umiejętność pracy w zespole
- dyspozycyjność, odpowiedzialność
- zaangażowanie, dynamiczne podejście do wykonywanej pracy

Oferujemy
- stabilne zatrudnienie
- czas pracy od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 15:00 lub 8:00 - 16:00
- pracę w ambitnym zespole i możliwość rozwoju

Uwaga! Dla osób z Bydgoszczy możliwość transportu do miejsca pracy busem, który zatrzymuje się na trzech różnych przystankach. Miejsce pracy znajduje się około 10 km pod Bydgoszczą.

Zapraszamy do aplikowania już dziś!

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Przesłanie przez Państwa dokumentów aplikacyjnych w odpowiedzi na to głoszenie, pozwolimy sobie potraktować jako wyrażenie przez Państwa zgody na przetwarzanie danych osobowych wyłącznie w celu i na czas rekrutacji na to stanowisko.
Jeśli jesteś zainteresowany wzięciem udziału w innych projektach dodaj klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Monikę Pszuk, prowadzącą działalność gospodarczą HR Partner z siedzibą w Toruniu na poczet innych, przyszłych procesów rekrutacyjnych’’
Dane zostają zachowane do czasu wycofania przez Ciebie udzielonej zgody.