KONSULTANT CALL CENTER – PRACA DLA STUDENTÓW W TYGODNIU

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Centrum Obsługi Biznesu
  • Kontakt: -
  • Telefon: -
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Bydgoszcz
  • Region: kujawsko-pomorskie
  • Państwo: Polska

Jeżeli:

  • zastanawiasz się nad podjęciem pracy w trakcie studiów (studia zaoczne)
  • zależy Ci na pracy w luźnej atmosferze wśród młodych ludzi
  • cenisz sobie możliwość rozwoju i odpowiedniego wdrożenia na stanowisko
  • chcesz łatwo zarobić fajną kasę

a dodatkowo:

  • „masz gadane” i łatwość nawiązywania kontaktów
  • jesteś osobą niezwykle pozytywną
  • lubisz rozmawiać przez telefon
  • chcesz posiadać ciekawą pracę pełną wyzwań
  • lubisz pracować w zespole

Dołącz do naszego Call Center, a my zapewnimy Ci:

  • stałe wynagrodzenie podstawowe, plus system motywacyjny (premie od sprzedaży, bonusy za efektywność sprzedażową)
  • sama/sam zdecydujesz, jaka stawka ci odpowiada (16zł brutto-20 zł brutto + umowa zlecenie)
  • możliwa umowa o pracę po okresie próbnym (stawka 14,70 + premie i bonusy miesięczne)
  • szeroki profesjonalny pakiet szkoleń z produktów oraz technik sprzedaży i obsługi klienta
  • szkolenie stanowiskowe w formie warsztatów na START
  • miesięczny okres wdrożenia
  • dogodną lokalizację pracy i godziny 8:00-16:00
  • nowoczesne środowisko pracy
  • zgrany, pozytywnie nastawiony zespół
  • ciekawe konkursy z nagrodami i wyjścia integracyjne

Zadania dla Ciebie:

  • kompleksowa telefoniczna obsługa naszych Klientów B2B
  • doradztwo telefoniczne
  • sprzedaż nowych rozwiązań operatora Orange
  • dosprzedaż produktów i usług w ofercie Orange Love
  • przedłużanie umów także na stałych warunkach
  • prezentacja oferty Orange Światłowód
  • opieka posprzedażowa
  • tworzenie bazy danych Klientów
  • przygotowywanie raportów ze sprzedaży
  • praca nad poprawą jakości obsługi i utrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi Klientami naszej firmy

Prosimy o dopisanie w Państwa aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016 r. poz. 922.)”.