KONSULTANT W TELEFONICZNYM BIURZE OBSŁUGI KLIENTA

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Centrum Obsługi Biznesu
  • Kontakt: -
  • Telefon: -
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Bydgoszcz
  • Region: kujawsko-pomorskie
  • Państwo: Polska

Opis Stanowiska:

- Kompleksowa obsługa połączeń wychodzących
- Współpraca z Klientem biznesowym naszej firmy
- Udzielanie Klientom informacji o nowych ofertach
- Przygotowywanie ofert i pakietów stosownych do potrzeb Klienta biznesowego
- Aktywna sprzedaż pakietów (kontakt z Klientem biznesowym z bazy danych naszej firmy)
- Budowanie pozytywnych relacji z Klientami i udzielanie im wsparcia
- Dbanie o pozytywny wizerunek firmy
- Dbanie o wysoki poziom jakości obsługi

Wymagania:

- Umiejętność pracy z ludźmi
- Dyspozycyjność w godzinach 8:00-16:00
- Determinacja do działania i wykonywania połączeń telefonicznych
- Doświadczenie w sprzedaży minimum 3 mies.
- Mile widziane doświadczenie w call center
- Komunikatywność i swoboda wypowiedzi
- Doskonała dykcja, poprawna polszczyzna
- Plusem miły ton głosu

Oferujemy:

- Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie podczas okresu szkolenia i okresu próbnego
- Przedłużenie współpracy na umowę o pracę po okresie próbnym
- W pełni wynagradzane szkolenie (stawka godzinowa + premie od sprzedaży)
- Sama/sam zdecydujesz, jaka stawka ci odpowiada (16zł brutto-20 zł brutto + umowa zlecenie)
- Możliwa umowa o pracę po okresie próbnym (stawka 14,70 + premie i bonusy miesięczne)
- Kompleksowy pakiet szkoleń produktowych oraz z technik sprzedaży (certyfikowany)
- Przygotowanie do pracy na podstawie szkolenia stanowiskowego
- Stałe wynagrodzenie podstawowe (stawka godzinowa / stała podstawa) + premie od sprzedaży aktywnej – już od okresu próbnego
- Dodatkowe systemy motywacyjne w formie bonusów i ciekawe konkursy w ciągu każdego miesiąca
- Wsparcie kadry menedżerskiej i trenerskiej oraz szkoleniowca
- Jako GWARANTOWANĄ premię na początku pracy otrzymasz 300 PLN brutto po przejściu szkolenia certyfikowanego w naszej firmie!!!

Prosimy o dopisanie w Państwa aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016 r. poz. 922.)”.