DANE OFERTY

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Bydgoszcz
  • Region: kujawsko-pomorskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Magazynier

Firma PHUP Gniezno Sp. z o.o.

Hurtownia Sp. K.

zatrudni pracowników magazynowych.

Pierwszy miesiąc umowa na okres próbny - zlecenie.

Osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie m.in. za: utrzymanie czystości magazynu zgodnie z naszymi standardami, obsługę skanera, szykowanie akwizycji.

Oczekujemy:
- gotowość do pracy na zmiany i różne dni tygodnia
- niezawodność, samodzielność
- dokładność, rzetelność i uczciwość,
- umiejętność pracy w zespole,

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników
- możliwość skorzystania z kart Multisport
- pracę w miłym i ambitnym zespole
- perspektywa pewnego i długoterminowego zatrudnienia

Prosimy o zamieszczanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Grupę PHUP Gniezno sp. z o.o. Hurtownia sp.k. (Grupa PHUP Gniezno) z siedzibą w Gnieźnie, adres: 62-200 Gniezno, ul. Orcholska 41, moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, CV i innych przekazanych przeze mnie dokumentach, w celu ich wykorzystania do rekrutacji prowadzonej przez Grupę PHUP Gniezno sp. z o.o. Hurtownia sp.k. na potrzeby spółek należących do Grupy PHUP Gniezno oraz w celu ich udostępniania tylko tym spółkom z Grupy PHUP Gniezno, na zlecenie których prowadzony jest proces rekrutacji i będących potencjalnym pracodawcą. Zgoda może być w każdym czasie odwołana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem”

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Grupę PHUP Gniezno sp. z o.o. Hurtownia sp.k. (Grupa PHUP Gniezno) z siedzibą w Gnieźnie, adres: 62-200 Gniezno, ul. Orcholska 41, moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu, CV i innych przekazanych przeze mnie dokumentach, w celu ich wykorzystania do przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Grupę PHUP Gniezno sp. z o.o. Hurtownia sp.k. na potrzeby spółek należących do Grupy PHUP Gniezno oraz w celu ich udostępniania tylko tym spółkom z Grupy PHUP Gniezno, na zlecenie których prowadzony będzie przyszły proces rekrutacji i będących potencjalnym pracodawcą. Zgoda może być w każdym czasie odwołana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Wysłanie CV do pracodawcy jest jednoznacze ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustaw z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)"