• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: COB
  • Kontakt: Ewelina
  • Telefon: -
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Bydgoszcz
  • Region: kujawsko-pomorskie
  • Państwo: Polska

Obowiązki:

  • Kontakt telefoniczny z Klientami z sektora B2B
  • Telefoniczna prezentacja oferty i kreowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Sprzedaż telefoniczna nowych produktów i usług znanego operatora
  • Przedłużanie umów stałym Klientom
  • Współpraca długofalowa w opiece posprzedażowe
  • Gotowość do podnoszenia kwalifikacji z zakresu specyfiki branży

Wymagania:

  • Komunikatywność
  • Predyspozycje sprzedażowe, umiejętności prowadzenia rozmów handlowych, negocjacji
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktu i pozytywne nastawienie
  • Samodzielność i skuteczność w działaniu
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Minimum średnie wykształcenie
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Doświadczenie na stanowisku związanym ze sprzedażą lub obsługą klienta będzie dodatkowym atutem

Firma oferuje:

  • Profesjonalne szkolenie przygotowujące do pracy jak również podnoszące kwalifikacje w zakresie sprzedaży i obsługi Klienta
  • Narzędzia potrzebne do wykonywania powierzonych obowiązków, w tym oprogramowanie, bazę danych teleadresowych Klientów biznesowych
  • Nowocześnie wyposażone stanowisko pracy
  • Miesięczny okres szkolenia wdrożeniowego (szkolenie stanowiskowe)
  • Certyfikowane szkolenie z zakresu technik sprzedażowych, negocjacji i obsługi Klienta
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie (okres szkolenia + okres próbny)
  • Przedłużenie współpracy w oparciu o umowę o pracę (po okresie próbnym)
  • Atrakcyjnie wynagrodzenie: stała gwarantowana podstawa + premia uzależniona od wyników i zaangażowania (premia od każdej aktywnej sprzedanej sztuki)
  • Pracę na pełen etat od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00
  • Dogodną lokalizację w centrum miasta
  • Przyjazną atmosferę pracy + wsparcie doświadczonego zespołu i koordynatora zespołu sprzedażowego

Prosimy o dopisanie w Państwa aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016 r. poz. 922.)”.

Administratorem podanych dobrowolnie danych jest Centrum Obsługi Biznesu Sp. z o.o. s.k.a. z siedzibą w Bydgoszcz 85-109, ul. Grodzka 19. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Kliknięcie przycisku aplikowania oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Centrum Obsługi Biznesu Sp. z o.o. s.k.a. z siedzibą w Bydgoszcz 85-109, ul. Grodzka 19 zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. 2016 r. poz. 922.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.