• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Centrum Obsługi Biznesu
  • Kontakt: -
  • Telefon: -
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Bydgoszcz
  • Region: kujawsko-pomorskie
  • Państwo: Polska

Opis stanowiska:

- Wsparcie działu sprzedaży call center
- Pozyskiwanie nowych Kontaktów biznesowych
- Telefoniczny kontakt z obecnymi Klientami biznesowymi (podana baza danych Klientów)
- Sprzedaż telefoniczna w zakresie nowych ofert
- Dobór oferty i doradztwo w zakresie usług
- Spisywanie zamówień i ich realizacja
- Opieka posprzedażowa
- Wprowadzanie danych i dokumentów do systemu
- Praca z bazą danych Klientów
- Wsparcie pracy działów reklamacji i windykacji
- Systematyczne raportowanie działań z zakresu sprzedaży indywidualnej

Wymagania:

- Doświadczenie w telemarketingu
- Dobra znajomość obsługi komputera
- Samodzielność i konsekwencja w działaniu
- Umiejętność pozyskiwania nowych Klientów i prowadzenia rozmów handlowych
- Wysoka kultura osobista
- Status studenta zaocznego mile widziany
- Dyspozycyjność do podjęcia pracy w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku

Oferujemy:

- Pracę w renomowanej firmie
- Pracę na cały etat w stałych godzinach 8:00-16:00
- Umowę zlecenie na start, przedłużenie na umowie o pracę
- Sama/sam zdecydujesz, jaka stawka ci odpowiada (16zł brutto-20 zł brutto + umowa zlecenie)
- Możliwa umowa o pracę po okresie próbnym (stawka 14,70 + premie i bonusy miesięczne)
- Dużą samodzielność w pracy i odpowiedzialne stanowisko
- Możliwość rozwoju w zakresie sprzedaży
- Szkolenia produktowe oraz ogólnorozwojowe, jak również z zakresu sprzedaży i technik negocjacyjnych
- Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

Prosimy o dopisanie w Państwa aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016 r. poz. 922.)”.